:: Twój LeoGingerek :: - Hodowla Leo Ginger

Przejdź do treści

:: Twój LeoGingerek ::

Do poczytania

                    
Zanim zdecydują się Państwo na psa a w szczególności psa rasy Rhodesian Ridgeback, powinni Państwo jak najwięcej dowiedzieć się o tych wyjątkowych towarzyszach życia. Wiele potrzebnych informacji można znaleźć na stronie Klubu rasy Rhodesian Ridgeback, którego jesteśmy członkami oraz w internecie, książkach i na naszej stronie (którą cały czas będziemy rozbudowywać). Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania, wątpliwości czy uwagi chętnie o tym porozmawiamy.                                                                  
Chcielibyśmy aby nasze szczenięta trafiły do rodzin, które pragną ofiarować im swoja miłość, troskę i szczęśliwe psie życie. Rhodesiany to psy, które nie znoszą samotności, bezczynności, kochają aktywny tryb życia, długie spacery i zabawę z innymi psami. Pragniemy aby nasze szczenię w nowym domu stało się kolejnym pełnoprawnym członkiem Państwa rodziny.
                                                                                                   
Ze swojej strony zapewniamy, że szczenięta będą odchowywane w doskonałych warunkach. Co zapewni im harmonijny rozwój. Maluchy rodzą się i pierwsze tygodnie życia spędzają w naszym domu. Prowadzimy program wczesnej stymulacji neurologicznej oraz postępujemy wg zasady kontaktu z różnymi bodźcami. Dużo czasu spędzają na zabawach w naszym ogrodzie. Są pod stała opieką lekarzy weterynarii, otoczone maksymalną troską, doskonale odżywiane i socjalizowane. Wszystkie szczenięta w odpowiednim wieku będą miały przeprowadzone profesjonalne testy osobowościowe Volharda przez osobę z dużym doświadczeniem, co pomoże nam określić specyfikę osobowości poszczególnych szczeniąt a w konsekwencji dobrać szczenięta do preferencji ich przyszłych właścicieli. Z każdą rodziną podpisujemy umowę kupna-sprzedaży psa w której określone są szczegółowe warunki wymogów i obowiązków dla obu stron. Otrzymają Państwo dodatkowe szczegółowe informacje na temat zdrowia wszystkich szczeniąt w miocie jak również w całej naszej rodzinie i liniach
.                                                                                                                                                                    
Szczenięta do nowych domów odjeżdżają po ósmym tygodniu życia po zakończeniu odpowiedniego programu profilaktycznego. Otrzymują od nas poza olbrzymią dawką miłości i troski: metryczki, wyprawkę, liczne rady i informacje na temat postępowania ze szczenięciem po przyjeździe do domu, specjalny kawałek materiału z zapachem gniazda i gwarancje, że udzielimy wszelkich potrzebnych rad, konsultacji medycznych i wszelkiej pomocy w każdej dziedzinie życia szczenięcia a później również dorosłego psa tak długo jak tylko będą Państwo tego potrzebowali. Szczenięta wyjeżdżające za granicę posiadają dodatkowo: międzynarodowe książeczki zdrowia, rodowody eksportowe oraz wszelkie dodatkowe wymogi do wywozu szczeniąt za granicę.
                                                                                                                                    

Od Państwa oczekujemy wyczerpujących informacji na temat przyszłego życia ze szczenięciem, warunków jakie stworzą Państwo u siebie w domu dla swojego czworonożnego przyjaciela. Dbania o jego zdrowie, higienę i odpowiedniego żywienia. Stałego kontaktu z nami i informowania nas na bieżąco o wszelkich możliwych problemach jak również o sukcesach Naszego/Waszego już LeoGingerka.
                                                                                                                                                                                                             
Jeśli jesteś nadal zainteresowany szczenięciem  od nas napisz leoginger@op.pl, zadzwoń 784714714 chętnie z Tobą porozmawiamy i odpowiemy na każde pytanie.
Wróć do spisu treści